Çevirgel Duası 1 Haftada Sonuç Veren Geri Getirme Duası

Çevirgel Duası 1 Haftada Sonuç Veren Geri Getirme Duası

Bazen işler yolunda gitmeyip sevdiğinizle aranız bozulabilir. Araya her ne kadar istemeseniz de ayrılıklar girebilir. Ancak yapılan her şeyin bir telafi olduğu gibi bu durumu da telafi etmek sizin elinizde. Denenen pek çok şeyden sonra sıra çevirgel duasına geldiyse ayrılığın sonlanmasına sayılı günlerin kaldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Pek çok insan tarafından doğru veya yanlış olarak bilinse de çevirgel duasının doğru uygulanışı size sevdiğinizi getirir. Bunun için piyasada satılan kitaplara veya farklı kişilere ihtiyacınız yoktur. Tek yapmanız gereken çevirgel duasının nasıl yapıldığını bilmektir.

Çevirgel Duası Nedir?

Yüzyıllar boyunca sevdikleri kişileri geri getirmek amaçlı kullanılan bir dua olsa da kapsamı bu kadarla sınırlı değildir. Aynı zaman da hayatınız boyunca farkında olarak veya olmayarak kaçırdığınız fırsatları da geri getirmeyi sağlar. Genellikle kişiler için olduğunu sanılsa da çevirgel duasının bu anlamda çok yönlü olduğunu söyleyebiliriz.

Çevirgel duasının eski ismi de niyaz-ı rücu’dur.  Burada yer alan rücu kelimesi geçmişte veya geride kalan her şeye dönüş anlamını verir. Böylelikle ayrıldığınız eşinizi, sizi terk eden sevgilinizi veya kaçırdığınız pek çok fırsatı geri getirebilirsiniz. Duanın özünde geri getirme vardır.

Çevirgel Duasının Etkisi Nasıldır?

Çevirgel duasının yapıldığı kişinin bu hissetmesi mümkün değildir. Sonuçta bu bir büyü değil ve herhangi olumsuz bir durum içermez. Ne bu dünyada ne ahrette okuduğunuz duaların size günah olarak yansıması söz konusu değildir. Tabi ki bunun için bu duayı iyi niyet ve kalpten istenerek yapılması gerekir.

Çevirgel Duası

Merak edilen en doğal şey duanın kendisidir. Burada önemli olan doğru duayı bulmaktır. Ne yazık ki bazen her okuduğunuza inanmamanız ve uygulamamanız gerekebilir. İşte çevirgel duası:

“Ya Musavvir, sen Yakub’un ve Yusuf’un ilahısın. Sen, gönüllere merhamet ve sevgi tohumları yerleştirensin. Sen özlemlere son veren ve Yakub’u  Yusuf’una kavuşturansın. Şüphesiz ki bizi de layık olduklarımıza kavuşturacak olan ancak sensin.”

“Ya Azim, gücü ve kudreti her şeye yeten yegâne güç sensin. Sen var olan her şeyi yaratan ve onlara biçim verensin. Fakat sen yaratılmamış olansın. Sen evvellerin evvelli ve ahirlerin ahirisin. Senin hükmüne ve varlığına payan yoktur. Bizi de kudretinin içinde mutlu olanlardan kıl.”

“Ya Vedüd, gönüllerimizi evirip çeviren sensin. Senin meylettirdiğini sever, senin yüz çevirttiklerinden nefret ederiz. Onun gönlünü bana,  benim gönümü ona meylettir. Eğer hakkımızda hayırlı olanı ise bizi birbirimize giriftar kıl ve bizi cüda eyleme. Bizi kudretinle kavuşmuşlardan kıl, ya Rabbim.” (Âmin)

Çevirgel Duası Nasıl Uygulanır?

Çevirgel duası Ya Vedüd, Ya Azim ve Ya Musavvir esmalarından oluşur. Bu üç esma birleştiğinde ayrıldığınız kişilere sizi kavuşturur veya kaçırdığınız fırsatları ayağınıza getirir. Uygulanması esnasında çevirgel duası Arapça veya Türkçe okunabilir.

Çevirgel duasını 5 gün boyunca hiçbir günü atlamadan sabır ve istikrar ile okumalısınız. Gün içinde defalarca okunursa daha etkili olur. Duayı okuduğunuz zamanlarda abdestli olmaya mutlaka önem veriniz. Abdestsiz duanın Allah katında yerinin olup olmadığı kesin değildir. Siz yinede kendinizi garantiye almaya bakın ve abdestli çevirgel duasını uygulayın.

Sayısız insana sevdiğini kavuşturan veya fırsatlar sunan bu duayı doğru uygularsanız aynı etkilerle sizde 1 hafta içinde karşılaşacaksınız. İnşaallah!

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Eserini Okuyun!

Sevdiğiniz kişinin kalbini kazanmak istiyorsanız çevirgel duasını uygulamanız gerektiğinden bahsettik. Bu duanın detaylı uygulanışını ve çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz size harika bir başucu kitabı önerebiliriz.

Kısmet açma duaları, eşlerin arasındaki sevgiyi artırma duaları, evlilik duaları, eski sevgiliyi geri getirme duaları gibi pek çok farklı duayı bulabileceğiniz bu özel kaynağı mutlaka okuyun.

Buradan Eseri İnceleyebileceğiniz Sayfaya Gidebilirsiniz…

Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun…

 

Benzer Konular:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir