En Etkili Aşk Duaları Kitabı Hakkında Merak Edilenler

 

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Hakkında Merak Edilenler

1) En Etkili Aşk Duaları Kitabı Nedir?

En etkili aşk duaları kitabı pdf formatında hazırlanmış bir elektronik kitaptır. İbrahim Esin isimli yazar tarafından hazırlanan bu kitapta yıllarca farklı alimler tarafından okunması tavsiye edilen aşk duaları anlatılmıştır.

Kitapçılarda bulunmayan bu özel kitaba sadece internet üzerinden ulaşılabilmektedir. Kitapçılarda bularak herkesin okuması yerine gerçekten bu konuda hevesli insanların okuması yazar tarafından tercih edilmiştir. Kuvvetli duaların yer aldığı bir e-kitaptır.

2) Kitabın İçinde Ne Tür Dualar Yazıyor?

Çeşit çeşit aşk dualarını bu kitabın içerisinde bulmak mümkün. Terk eden sevgiliyi geri getirme duasından, kocayı eve bağlama duasına kadar birçok konuda yazılmış en etkili duaları kitabın içerisinde yer alıyor.

Kitaptaki konu başlıklarından bazıları:

  • Şahmeran Duası
  • Çevirgel Duası
  • Kadınları Aşık Etme Duası
  • Erkekleri Elde Etme Duası
  • Sevdiğin Kişinin Rüyasına Girme Duası
  • Şirin Bir Görünüme Kavuşma Duası
  • Ayrılık Acısından Kurtulma Duası
  • Terk Edip Giden Sevgiliyi Yeniden Aşık Etme Duası

Ve çok daha fazla konu başlığı en etkili aşk duaları kitabının içerisinde detaylıca anlatılıyor. İbrahim Esin her konu başlığıyla alakalı birçok duayı okurlarla paylaşmış. Üstelik sade, akıcı bir anlatımla…

Kitabı okurken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın. Bir çırpıda kitabı bitireceksin.

3) İbrahim Esin Kitabı Hakkında Neler Söylüyor?

Yazara mail attık ve kitabıyla ilgili düşüncelerini kendi ağzından dinledik. Yazar kitabı hakkında şunları söylüyor:

“Yıllardır yaptığım bilgi birikimi, okuduğum dua kitapları, tanıştığım alimlerden öğrendiklerim doğrultusunda tesiri defalarca kanıtlanmış etkili aşk dualarını kitabımda detaylıca anlattım. İnsanları aşk acısı çekmekten kurtaracak, sevdikleri kişinin kalbini kazanmalarını sağlayacak bu duaları günün her saati aklınıza geldikçe okumanızı tavsiye ediyorum. İnsanları büyü ve nazar gibi yanlış yollara sapmamaları konusunda uyarıyor, bol bol dua etmelerini öneriyorum. Ancak bu şekilde Allah’ın rızasını kazanıp sevdiğiniz kişini kalbine girmeyi başarabilirsiniz. Allah hepinizin dualarını kabul etsin İnşaallah…”

4) Büyü Kitaplarından Farkı Nedir?

Adından da anlaşılacağı gibi bu bir DUA KİTABI Büyü kitabı DEĞİL! Yazar bu konuda oldukça hassas ve büyüye kesinlikle karşı. Sizin için kitabın içeriğini baştan aşağı inceledik ve tamamen dualardan oluştuğunu gördük.

Allah Kur’an’da büyüyü kesinlikle yasaklamış, haram kılmıştır. Büyü yapanları da lanetlediğini söylemiştir. O nedenle bu tarz yöntemlerden kesinlikle uzak durmanızı öneriyoruz.

Kitabın sloganı şu:

“En zayıf dua bile en güçlü büyüden daha kuvvetlidir.”

5) En Etkili Aşk Duaları Kitabını Bu Kadar Tesirli Yapan Sır Nedir?

Kitapta yer alan duaların tesir gücü o kadar fazla ki bunu tek bir faktöre bağlamak zor. İlk olarak şunu söyleyebiliriz:

Bu dualar yıllardır alimlerin okumuş olduğu, temiz bir kalple yazılmış, gücü defalarca kanıtlanmış dualardır. Sevdiğinin kalbini kazanmak isteyen kulların Allah ile aralarındaki bağı kuvvetlendirmelerini sağlayan özel dini cümleler yazılmıştır.

Eğer etkisini merak ediyorsan bu duaları 1 ay boyunca okuyarak test yapmanı tavsiye ederim. Alacağın sonuçlara çok şaşıracağına eminim.

6) Aşk Duaları Kitabında Anlatılan Dualar %100 Garantili midir?

Böyle bir iddiada bulunmak dinen caiz bir şey değildir. Çünkü Allah kuluna istediklerini elde etmek için dua etmesini buyurmuş, kulunun duasını gerçekleştirip gerçekleştirmemenin yalnızca kendi elinde olduğunu bildirmiştir.

Allah kulunu dinler, temiz kalpli kullarının dualarını da kabul eder. Ama kimin duasının kabul olup kiminkinin olmayacağını kesinlikle bilemeyiz.

Bu yalnızca Allah’ın iradesindedir.

Kısmet açma duaları, eşlerin arasındaki sevgiyi artırma duaları, evlilik duaları, eski sevgiliyi geri getirme duaları gibi pek çok farklı duayı bulabileceğiniz bu özel kaynağı mutlaka okuyun.

Buradan Eseri İnceleyebileceğiniz Sayfaya Gidebilirsiniz…

Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun…

 

Benzer Konular:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.