En Etkili Aşk Duaları Kitabı Yorumları – Gerçek Yorumlar

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Yorumları – Gerçek Yorumlar

En etkili aşk duaları kitabı yorumları, birçok kişi tarafından merak ediliyor. Kitabı okuyanların neler düşündüğünü, içindeki duaların işe yarayıp yaramadığını araştıran insanlar genelde aradığı bilgiye ulaşamıyor.

Fakat bu makalemizde en etkili aşk duaları kitabını okuyanların kitap hakkındaki yorumlarını, düşüncelerini tüm gerçekliğiyle gözler önüne sereceğiz.

Senin de bildiğin gibi kitabın içinde karşı cinsi aşık etmek için kullanabileceğin özel dualar var. Bu dualar yıllardır alimler tarafından okunuyor ve insanlara okumaları tavsiye ediliyor. Bu duaları uzun araştırmalar sonucunda farklı farklı kitaplardan öğrenmen mümkün. Ama bu aylarını hatta yıllarını alabilir.

İbrahim Esin seni bu meşakkatli araştırma sürecinden kurtararak, tesiri defalarca kanıtlanmış özel duaları tek bir çatı altında toplamış. Bu nedenle kitabı oldukça beğeneceğine eminiz.

En Etkili Aşk Duaları Kitabının İşe Yaradığına Nasıl İnanabilirim?

Bu kitabın işe yaradığı çeşitli alimler tarafından zaten söyleniyor. Ama bizi esas ilgilendiren, aşk dualarını okuyan kişilerin yorumları…

Kitabı okuyanların yazara ve bize gönderdiği teşekkür maillerinden duaların gerçekten işe yaradığını anlıyoruz. Evi terk edip giden kocalarını eve tekrar bağlayanından tutun da 3 yıldır platonik olarak sevdiği kızla ilişkiye başlayan hatta evlilik yolunda ilerleyen kişilere kadar birçok başarı hikayesi mevcut…

Birazdan kitabı okuyanların yorumlarını incelediğimizde sen de duaların ne kadar işe yaradığını kendi gözlerinle göreceksin.

Duaların ne kadar güçlü olduğunu biliyoruz fakat seni bir konuda uyarmak istiyorum:

Aşk Duaları Her Zaman İşe Yarayacak Diye Bir Kural Yoktur!

Bu tarz bir iddiada bulunan kişilere kesinlikle inanmayın. Çünkü duaların kabulü yalnızca Allah’ın iradesindedir. Allah duanı isterse kabul eder, istemezse kabul etmez. Bu yetki yalnızca Rabbimizin elindedir.

Duaların işe yarayacağına garanti vermek İslam ile ters düşmek anlamına gelmek, Allah’ın ayetlerini reddetmek anlamına gelir. Kimin duasının kabul olacağını, kiminkinin kabul olmayacağını yalnızca Allah bilir.

Fakat kitabın yazarı İbrahim Esin şöyle bir garanti veriyor:

Eğer kitabın içinde yazan duaları 2 ay boyunca okuyup da sonuç alamazsan, kitabı sorgusuz sualsiz iade edebilirsin. Yazar kitabı satın alan herkese bu para iade garantisini veriyor.

Bu davranışından dolayı yazarı gerçekten tebrik ediyorum. Tam da kendisine yakışanı yapmış…

Şimdi gelelim okuyucu yorumlarına…

En Etkili Aşk Duaları Kitabını Okuyanlar Kitap Hakkında Neler Söylüyor?

Yorum 1:

“Merhaba değerli hocam, kitabınızda anlattığınız aşk dualarını bire bir tam 3 ay boyunca uyguladım. Ne için uyguladığımı soracak olursanız 2 yıldır uzaktan sevmekle yetindiğim erkeğin dikkatini çekebilmek için 3 ay boyunca dua ettim. Gece gündüz dua ettim ve bana gelen özgüvenle aşık olduğum erkeğin bulunduğu ortamlarda bulunmaya çalıştım. Daha önceden çekinir, ona yaklaşamazdım. Ama sürekli aynı ortamda karşılaşmaya başladıkça onun da dikkati bana doğru kaydı ve bir gün bakışırken kalkıp yanıma geldi ve “Masanıza oturabilir miyim? Uzun süredir sizi görüyorum ve tanışmak istedim.” Diyerek tanışma girişiminde bulundu. Ben de masama buyur ettim ve o gün bugündür ilişkimiz devam ediyor. Allah hiç bozmasın inşallah… Size ne kadar teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Her şey gönlünüzce olsun hocam.”

Mine Bakır (İstanbul)

Yorum 2:

“İyi akşamlar İbrahim Bey, kitabınızı tam 1 yıldır araştırıyor ve takip ediyordum. Anlattığınız aşk dualarını daha 5 hafta önce uygulamaya başladım. Ama bu zaman zarfında gördüm ki o kadar zaman boşuna beklemişim. Anlattığınız duaları her gece yatmadan önce yarım saat ve sabahları kalktığımda da yine yarım saat boyunca okuyorum. Tam 1 yıl 4 aydır peşinde koştuğum bir kız var. Bu kızla bir türlü tanışmayı başaramadım. Çünkü o güveni kendimde bir türlü bulamadım. Kızın benim onu sevdiğimden haberi bile yoktu. Taa ki kızla bir gün otobüs durağında tanışana kadar. O utangaç çocuk gitti yerine kendinden emin, cesurca konuşan bir yiğit geldi sanki. Sanırım bu Allah’ın verdiği özel bir güç. Manevi yönümü kuvvetlendirince cesaretimi topladım ve haftanın 5 günü sabahları otobüs durağında gördüğüm kızla tanışmayı başardım. Üstelik oldukça kolay oldu, hiç de korktuğum gibi değilmiş. Durakta tanışmamızın üzerine 2 aydır koyu bir sohbetin içindeyiz ve yarın 9. Buluşmamızı yapıcaz. Artık gerisi sadece birbirimize açılmaya kaldı. Hocam iyi ki sizle karşılaştım, Allah yolunuzu açık etsin.”

Bu yorumlar gerçek kişilerin bize göndermiş olduğu yorumlar… Ve gördüğün gibi kitabı okuyanların aşk hayatlarında olumlu değişimler olmuş. Bunun yanında yazara gelen yorumlar çok daha fazla. İstersen İbrahim Esine gelen yorumları da okuyabilirsin. 

Kısmet açma duaları, eşlerin arasındaki sevgiyi artırma duaları, evlilik duaları, eski sevgiliyi geri getirme duaları gibi pek çok farklı duayı bulabileceğiniz bu özel kaynağı mutlaka okuyun.

Buradan Eseri İnceleyebileceğiniz Sayfaya Gidebilirsiniz…

Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun…

 

Benzer Konular:

16 Comments

 1. bence kesinlikle sahte itibar etmeyin ben inanmak için bir çok yorum yazdım sorunumu dile getirdim ancak hiçbiri yayınlanmadı,hepsi palavra insanların duygularını emiyorlar yazık günah bir de duaları bulaştırıyorlar artık o kadar yoruma aydınlatıcı tek bir cvb alamadım

  • Merhaba Birgül Hanım,

   Herhangi bir yorum göndermediniz. Sizden gelen bir yorum göremedim. Bu arada biz sadece ürün için tanıtım yapıyoruz, ürün sahibi değiliz.

 2. Size karılıyorum kitabın pek bi etkisi tok aşk üzerine hemen öle yazıldıgı gibi bi etki yaratmıyor sahtakerlıktan başka hiç bir şey degil birde olumsuz yorumlar. Siliniyor saçmalıktan başka hiç bir şey degil inanmayın. Biz inandık paradan olduk

  • Merhaba Ajda Hanım,

   Biz ürün sahibi değiliz. Sadece ürünün tanıtımını yapıyoruz. Bu konuda asla madur olmazsınız. info@odaklipazar.com adresine kitaptan memnun kalmadığınızı belirten bir mail atın iade işlemi yapılır. Şu numarayı da arayabilirsiniz:

   0 (850) 441 18 13

 3. dualarla bir insanın iradesine hükmetmek caiz mi ? belki kendinize aşık etmek istediğiniz insanda bir başkasına aşıksa oda sizi değil başkasını istiyorsa ne olacak. Dua haktır eyvallah ama Peygamberimiz, sahabe veyahut tabiin dualarla karşı cinsin iradesine hükmedip kendine bağlamak için ne zaman böyle dualar etmiş. Bakın duayı değil bu şekilde yapılan duanın dine ne kadar uygun olduğunu açıklamanızı izden rica ediyorum.

  Yorumumu silip paylaşmayanı Allaha havele ediyorum. Saygılarımla…

  • Merhaba İsa Bey,

   İnsanlar sevdiği kişinin de kendisini sevmesi için Allah’a dua edebilir. Bunda bir yanlışlık yoktur. Kimse kimsenin iradesine hükmetme yetkisine sahip değildir. Neticede her şey Allah’ın elindedir. Yorumunuzu tabi ki paylaşacağız iyi günler dileriz 🙂

 4. Bu kitap sırf allahın ayetleri isimleri var diye inandm beş gün oldu alalı okuyorum ama bilmiyorum gelişme
  Yok bekliyorum sadece sabırlı bir insanim ama çok istiyorum olmasini ihtiyacm var tabi allahin elinde
  Inşallah kandirmiyorsunzdur olumlu cevap bulsam yazarim insallahda öyle olur

  • İnşallah istediğiniz sonuçları alırsınız Pınar Hanım… Tabi ki her şey Allah’ın elindedir.

  • pınar hanım bir yararını gördünüzmü acaba

 5. Pınar hanim olumlu birsey olursa lütfen paylaşın ben de ona göre hareket edecem şimdiden teşekkür ederim

 6. Selamun aleyküm serap hanım aslında 4gün önce gmail den sevgihazineme yazdım fakat cevap gelmedi, nereden başlicağımı inanın bilmiyorum benim durumum kitaplara konu olacak türden diyebilirim ama ben çok detaya girmeden yazmaya çalışıcam benim kaç yıldır karşılıksız sevdiğim biri var beni kardeşi ve arkadaşı gibi görüyormuş kitabı aldım bir aydır uyguluyorum ilk bi kaç gün olumlu rüyalar gördüm ama işte okadar açıkcası herşey aynı çok acı çekiyorum lütfen ne yapmam gerektiği hakkında bana yardım edinnnnnnn

  • Kitaptaki duaları okumaya devam ettikçe inşallah bu sıkıntınızı aşacaksınız. Umudunuzu kaybetmeyin, denemekten vazgeçmeyin. Yüce Allah pes etmeyenlere istediğini er ya da geç verir.

 7. Sevdıgınin Ruyasina girme duasini okudum girip girmedimi nasil anlayacagim? ust uste bir hafta okusak bi sakınca olurmu?

  • Hayır bir sakınca olmaz.

 8. Bu duaları ne zamana kadar yapmalıyiz

  • Ürün sahibi biz olmadığımız için sorularınızı sevgihazinem@gmail.com adresine mail atarak sorabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir