En Etkili Aşk Duaları Kitabıyla İlgili Tüm Gerçekler

en-etkili-ask-dualari-kitabi-gercekler

 

En Etkili Aşk Duaları Kitabıyla İlgili Tüm Gerçekler

Merhaba, bu yazımızda en etkili aşk duaları kitabı hakkındaki tüm gerçekleri göz önüne sereceğiz. Kitabın olumlu ve olumsuz bütün yönlerine ışık tutacağız.

Bildiğiniz gibi 1 yıldan fazla süredir internet üzerinden kitabın satışı gerçekleşiyor. Kitabın içindeki duaların işe yarayıp yaramadığı 1000’lerce kişi tarafından merak konusu olmuş durumda…

Kitabın resmi web sitesini günde 1000’e yakın kişi ziyaret ediyor, yazara her gün kitap hakkında 10’larca mail geliyor. Okuyucuların maille sordukları ilk soru şu:

“Beni En Etkili Aşk Duaları Kitabı Hakkında Bilgilendirir misiniz?”

Bu soruya bizzat yazarın ağzından yanıt vereceğiz. İbrahim esin kitabını şöyle anlatıyor:

Gereksiz ayrıntılardan arındırılmış, dolu dolu bilgi içeren özel bir dua kitabı yazdım. Herkes kolayca anlayıp, kolayca okuyabilsin ve kolayca sonuç alabilsin diye…

Bu kitabı yazma sürecim tam 23 ayda tamamlandı.

Bu Kitabı Hangi Amaçla Yazdım?

Aslına bakarsanız benim tek bir amacım vardı. Platonik aşkla ömrü heba olup giden, sevdiği kişiye kavuşamadığı için hayatı mahvolan insanlara yardım etmek… Bu kardeşlerime Allah’ın rızasını alarak sevdikleri kişinin kalbini nasıl kazanabileceklerini, Allah’ın takdiriyle nasıl başarıya ulaşabileceklerini anlatmayı kendime misyon edindim.

Kitabı Yazmamın 2. Amacı da Şu:

Yıllardır internet üzerinde araştırmalar yapıyorum. Ve aşk acısına iyi gelecek yöntem olarak hep büyü yönteminin tavsiye edildiğini görüyorum. Nereye bakarsam bakayım insanlara “Büyü yapın!” tavsiyesi veriliyor.

Mümin kardeşlerimin böyle haram bir yola girmemeleri için bu kitabı uyarı niteliğinde yazdım. Daha doğru bir yöntemin var olduğunu göstermek istedim. Kutsal kitabımızda büyü kesin bir dille yasaklanmıştır. Felak ve Naide surelerinde büyü yapmanın ne kadar büyük günah olduğu kesin bir dille göz önüne serilmiştir.

Bu nedenle 7 büyük günahtan biri olan büyüden kesinlikle kaçınmanız için en etkili aşk duaları kitabını insanlara rehberlik etsin diye yazdım.

En Etkili Aşk Duaları Kitabının Olumsuz Olarak Görülen Yönleri Neler?

Şimdiye kadar kitabın olumlu yönlerinden ve yazarın kitabıyla ilgili düşüncelerinden bahsettik. Şimdi okuyucuların merak ettiği başka bir soruya yanıt bulacağız. Ve kitabın negatif olarak görülen bir yönüne ışık tutacağız.

Kitap Neden e-Kitap Formatında, Neden İnternet Üzerinden Satılıyor?

İbrahim Esin isimli  yazarın yazmış olduğu bu kitaba sadece internet üzerinden ulaşılabiliyor, D&R gibi kitapçılarda katiyen bulunmuyor. Bu da kitabı okumak isteyenlerin kafasında bazı soru işaretleri uyandırıyor. Aslına bakarsanız ortada soru işareti yaratacak bir durum yok.

Kitap bastırmak, o kitabı yayın evlerinde dağıtmak masraflı bir iş olduğu için kitabın yazarı İbrahim Esin, kitabını internet üzerinden dağıtmaya karar vermiş.

Kendisi okuyucularına ulaşmanın en hızlı yönteminin internet olduğuna karar vermiş. Böylece daha maliyetsiz ve daha kolay ulaşılabilir bir kitap ortaya çıkmış oluyor.

Dünyanın başka ülkelerinde yaşayan insanlar bile bu kitabı internet üzerinden tek tıkla satın alıp 10 dakika içerisinde bilgisayarda, tablet ya da cep telefonlarında okumaya başlayabiliyor.

Ayrıca bu yöntem yazara 60 GÜN PARA İADESİ verme hakkı tanıyor.

Evet, yanlış duymadın! Kitap tam 2 ay boyunca para iade garantisi veriyor. Dilersen En Etkili Aşk Duaları Kitabını hemen internet üzerinden okumaya başlayabilir, 2 ay içinde sonuç alamazsan iade etme hakkını kullanabilirsin. Ama böyle bir şeyi isteyeceğine ihtimal vermiyorum…

Kitabı Hemen Okumaya Başlamak İçin Tıkla!

Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun…

 

 

Benzer Konular:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir