En Etkili Aşk Duaları PDF Kitabı Ayrıntılı İnceleme

 

En Etkili Aşk Duaları PDF Kitabı Ayrıntılı İnceleme

 

Sevgi, aşk… Hayatımızın vazgeçilmez duyguları, hatta anlamı… Böylesine yoğun bir maneviyatı olan duygunun karşılık bulamamış hali de kara sevda! İşte tam da bu noktada, kara sevdaya düşenlere sesleniyoruz: Artık, En Etkili Aşk Duaları kitabı var… Yalnız değilsiniz!

 

İbrahim Ersin’in uzun yıllar süren titiz araştırmaları sonucu bir araya getirilen ve hiçbir yerde bulamayacağınız aşk dualarından oluşan En Etkili Aşk Duaları adlı e-kitap PDF formatında okuyucuyla buluştu. Büyü ve tılsımın günahına girmeden, Allah’a yakın durarak, dua ederek büyük aşkına kavuşmak isteyenler, kara sevda çekenler için hazırlanan En Etkili Aşk Duaları, içinde barındırdığı onlarca dua ile aşka giden yolda karanlıktan aydınlığa doğru ilerlemenizi sağlıyor.

“Siz dua edin, şüphesiz ki duaları işiten sizi de yalnız bırakmayacaktır” sloganı ile okuyucuyla buluşan En Etkili Aşk Duaları sadece aşk dualarını değil, o duaların hangi zamanlarda, hangi şekillerde okunması gerektiğini de anlatarak dualardan %100 verim alınmasını sağlıyor. Maneviyatı güçlü olan, kalbini temiz tutan ve istediği aşk ile kimsenin yuvasını yıkmayıp, sevdiğine kavuşacak olanların başucu kitabı En Etkili Aşk Duaları, duaların gücünü bir kez daha göstererek insanları büyüden, tılsımdan uzaklaştırıp Allah’a yakınlaştırıyor.

Peki, En Etkili Aşk Duaları e-kitabını kimler almalı?

En Etkili Aşk Duaları’nı kara sevda çeken, içinde büyüttüğü aşka ulaşamayan, çekimserliğinden dolayı bir türlü sevdiğine açılamayan, utangaçlığından dolayı sevdiğine kendini fark ettiremeyenlerin yanı sıra eşinin sevgisini yükseltmek, kendinden başka kimseyi görmemesini sağlamak isteyenler de alabilir. Hatta ve hatta sevmediği bir kişi tarafından sürekli olarak “seni seviyorum” sözleri ile bir nevi manevi tacize uğrayanlar da bu kitaptan yararlanabilir.

En Etkili Aşk Duaları sizi sadece aşkınıza kavuşturmuyor, istemediğiniz insanların size olan düşkünlüğünü de engelleyerek, başınızdaki aşk belalarından kurtulmanızı sağlıyor! Birçok açıdan çok önemli bir hizmet veren bu kitabın en büyük önemi ise sizi aşkınıza günaha girmeden kavuşturacak olması!

Çünkü, En Etkili Aşk Duaları sizi günaha sokacak büyü, tılsım ya da ah aldıracak hiçbir kötülük barındırmıyor! Sadece ve sadece temiz kalbinizle Allah’a seslenmenize vesile olacak dualardan oluşuyor! Bu dualar ile Allah’a daha yakın olacak ve isteğinizi en saf hali ile dile getirmiş olacaksınız.

Hangi duanın hangi vakitlerde, kaçar kere okunması gerektiğinden, nasıl bir ortamda ve nasıl bir şekilde okunması gerektiğine kadar birçok ince ayrıntının da sunulduğu kitap, İbrahim Ersin’in titiz çalışmasıyla yıllar içinde hazırlandı. Birçok kitap okuyarak ve birçok araştırma seyahati yaparak hiçbir yerde bulamayacağınız bu dualara ulaşan İbrahim Ersin, özellikle yalın bir dille kaleme aldığı kitabında duaların net bir şekilde anlaşılarak hangi mana için okunması gerektiğini de en ince ayrıntısına kadar okuyucuya sunuyor.

 Peki, En Etkili Aşk Duaları e-kitabı tam olarak ne işe yarıyor?

 • En Etkili Aşk Duaları e-kitabı sayesinde; sevdiğiniz kişinin ya da eşinizin size tutku ile bağlanmasını, yalnızca sizi görmesini ve çevresindeki hiçbir kadın ya da erkekten etkilenmemesini sağlayabilirsiniz.
 • Sevdiğiniz kişinin her zaman aklında olmayı, rüyalarına kadar girerek kendinizi fark ettirmeyi başarabilirsiniz.
 • Hatta eski sevgilinizin hatasını anlayarak size geri dönmesini sağlayabilirsiniz.
 • Sevdiğiniz kişiyi elinizden alan biri varsa, bu dualar ile sevdiğinizin tekrar kalbine düşüp sizi istemesini başarabilirsiniz.
 • Çekingen bir yapıya sahipseniz ve sevdiğinize açılmakta zorluk çekiyorsanız sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.
 • İster sevgilinizin, isterseniz de eşiniz sonsuza dek size bağlı olmasını ve sizi sevmesini başarabilirsiniz.
 • Tüm sevginize rağmen cevap alamıyor ve sürekli reddediliyorsanız, bu duaların yardımı ile sevdiğiniz kişiye doğru yolu gösterebilir, kendinizi fark ettirebilirsiniz.
 • Tüm bunların yanı sıra, siz ilgi duymadığınız halde çevrenizde sizi sevdiğini söyleyen ve sürekli karşınıza çıkarak sizi huzursuz eden birileri var ise; bu duaların yardımı yine sizinle… Doğru duaları doğru zamanlarda okuyarak o kişileri kendinizden uzak tutabilirsiniz.

Kısmet açma duaları, eşlerin arasındaki sevgiyi artırma duaları, evlilik duaları, eski sevgiliyi geri getirme duaları gibi pek çok farklı duayı bulabileceğiniz bu özel kaynağı mutlaka okuyun.

Buradan Eseri İnceleyebileceğiniz Sayfaya Gidebilirsiniz…

Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun…

 

Benzer Konular:

2 Comments

 1. Merhaba
  şu an eski sevgilim bi başkasıyla gorusuyor. Bu duayı yapsam olurmu yoksa geri mi teper? yani şu an görüştüğü kisiyemi duyguları artar. yoksa bana geri mi doner

  • Merhaba Gül Hanım,

   Bunun için tabi ki biz bir yorum yapamayız. Bunu ancak Allah bilebilir. Umarım Rabbim gönlünüze göre verir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir