En Etkili Bağlama Duasıyla Aşk Acısına Son!

ask-acisi-icin-baglama-duasi

En Etkili Bağlama Duasıyla Aşk Acısına Son!

Aşk dünyadaki en güzel duygudur, bu konuda hepimizin hemfikir olduğuna eminim. İnsan sevmek, verdiği sevginin karşılığını almak, günlerini sevdiği kişiyle beraber geçirmek ister.

Peki ya karşılıksız aşk?

Karşılık bulamadığın bir aşkı yaşamak ister misin? İnsan için en büyük ızdıraplardan biridir bu… Hayatı zindana döner insanın, eskiden keyif aldığı şeylerden keyif almaz olur. Hayat bir anda anlamını yitirir.

Aşık olduğumuz kişinin bize karşı aynı şeyleri hissetmediğini öğrendiğimizde pes mi etmeliyiz? Yapmamız gereken şey gerçekten bu mudur?

Hiç sanmıyorum.

Hislerine Karşılık Bulamadığında Ne Yapmalısın?

Böyle bir durumda Allah’a sığınarak ondan yardım dilemen, rızasını kazanman belki de aşk hayatının gidişatını 180 derece değiştirebilir.

Allah’tan yardım istemek için okuyabileceğin etkili bir bağlama duasını burada vereceğiz.

Bu muhteşem duayı birkaç ay boyunca okumadan, sevdiğin kişiden umudunu kesmemeni tavsiye ederim. Mücadele etmek, yılmamak insana her zaman kazandırır.

Sen de bu konuda kararlı olursan, mücadele edersen kendini güzel bir aşkın içinde bulabilirsin.

Bağlama Duasını Tanıyalım! – Hangi Amaçlarla Kullanılır?

Bağlama duasının esas amacı, aşık olduğumuz kişiyi kendimize bağlayarak, her saniye bizi düşünmesini, her saniye bizimle olmak istemesini sağlamaktır. Evli olduğun kişiyi, sevgilini, aşık olduğun bir arkadaşını ya da uzaktan platonik aşk yaşadığın kişiyi bu dua ile kendine bağlayabilirsin.

Seni hiç umursamayan, görmezden gelen bir erkek ya da kadın varsa artık tüm dikkatini senin için harcayacak. Seni asla görmezden gelemeyecek.

Bu özel bağlama duası ile aşık olduğun kişiyle beraber çevrendeki insanlara da daha çekici, daha güzel görünmeye başlayacaksın.

Bağlama Duasıyla İlgili Bilmen Gerekenler:

  • Günümüze kadar alimler tarafından hazırlanmış onlarca bağlama duası vardır. Hepsinin de etkili olduğu şimdiye kadar defalarca kanıtlanmıştır. Ama bizim vereceğimiz bağlama duası içinde esmalar ve sureler yer aldığı için 10 kat daha etkilidir.
  • Bağlama duası yapmak istiyorsan bunu tamamen temiz bir kalple ve iyi bir amaca hizmet etme niyetiyle yapmalısın. Saf bir aşka sahip olman gerekiyor.
  • Duayı okumadan önce sakin, dikkatinin dağıtacak şeylerin olmadığı bir yerde olman gerekiyor. Konsantrasyonun bozulmamalıdır.
  • Duanın içinde vereceğimiz özel Türkçe duaları okurken bu duaların işe yaracağına tüm kalbinle inanmalısın.
  • Duayı okumadan önce abdest alman senin için daha iyi olacaktır. Abdest şart değildir. Ama duanın kuvvetini arttıracak önemli bir unsurdur.

Bu önemli bilgileri de paylaştığımıza göre bağlama duasının uygulama aşamalarını anlatmaya başlayabiliriz.

Bağlama Duasının Yapılışı Nasıldır, Hangi Esma ve Sureler Okunmalıdır?

Bu duayı diğerlerinden ayıran şey, aşkı simgeleyen Ya Vedud, Ya Cami, Ya Musavvir esmalarıyla birlikte Fatiha ve İhlas Surelerinin okunmasıdır. Bu esmalarla sureleri okurken aynı zamanda bunların özel Türkçe dualarını da okuman gerekiyor.

Başlangıç şu şekilde yapılır:

Abdest adıktan sonra (şart değil) dikkatinin dağılmayacağı bir odaya geç. Kıbleye doğru dönerek dizlerinin üzerine çök. Ellerini dua etmek için açarak aşağıdaki sözleri söyle:

“Rabbim, senin eşsiz isimlerine ve Kur’an-ı Azimüşşan’ın değerli surelerine inanarak ellerimi sana açtım. İyi niyetle, temiz bir kalple açılan bu ellere merhamet göster, gönlümden geçenlerin gerçek olması için duamı yüze dergahında kabul et Yarabbi. Amin.”

Allah’tan yardım isterken zihninde ve kalbinde istediğin kişi olmalıdır. Sadece bu kişinin kalbini kazanmak için yardım dilemelisin.

Bağlama Duasında Hangi Sureler Okunur?

Yukarıda anlattığımız şekilde niyet ettikten sonra bir defa besmele çek, besmeleden sonra da yedi defa Fatiha suresini oku. Hemen arkasından yedi kere İhlas suresini oku. Sonra da surelerin özel Türkçe duasını yap:

“Yarabbi, besmele arkasından Fatiha ve İhlas surelerini okuyarak başladığım duamın gerçekleşmesini dileyerek kalbimi sana açtım. Senin gücün karşısında olmazlar olur, kudretinle hayatlar değişir. Sana çevirdiğim kalbini ne olur boş çevirme. Dualarıma karşılık ver bana yardım et Rabbim. Amin.”

Tüm bunları yaptıktan sonra da Ya Vedud, Ya Cami ve Ya Musavvir esmalarını okuman gerekiyor. Tabi ki özel dualarıyla birlikte.

Bağlama Duasının Tamamını Öğrenmek İster misin?

Bunun için sana tavsiye edeceğim harika bir kitap bulunuyor. İbrahim Esin tarafından yazılan En Etkili Aşk Duaları kitabını okuyarak bu etkili duanın tamamını öğrenebilirsin. Hiçbir kitapçıda bulamayacağım özel bir dua kitabı bu. E-kitap olarak satılıyor.

Buradan Eseri İnceleyebileceğiniz Sayfaya Gidebilirsiniz…

Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun…

 

Benzer Konular:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir