Karı Koca Arasındaki Aşkı Tazeleyen Dilek Duaları

 

Karı Koca Arasındaki Aşkı Tazeleyen Dilek Duaları

 

Karı koca arasındaki aşkı tazeleyen dilek dualarını öğrenmek isteyen pek çok erkek ve kadın okuyucumuzun olduğunu biliyoruz.

 • Eşinin ilgisinin azaldığından
 • Kocasının evden uzaklaştığından
 • Eve geç gelmelerin başladığından
 • İş toplantılarının sıklaştığından
 • Eşinin sürekli farklı şehirlere gittiğinden
 • Evde şiddetin baş gösterdiğinden
 • Ayrı yatakta uyumaların başladığından
 • Sık sık kavga edildiğinden

Dem vuran kadınların ve erkeklerin sayısı bir hayli fazla… Eşinin kendinden uzaklaşmasına bir çözüm bulmak isteyen okuyucularımız acil bir çözüm yöntemi arıyor.

Bazıları yanlış yollara saparak büyü gibi haram yolları tercih ediyor. Siz sakın yanlış yollara sapan kişilerden olmayın!

Eşinizle aranızdaki aşkı tazelemek istiyorsanız “Kocayı Kendine Bağlama Büyüsü” gibi yöntemlerden kesinlikle uzak durun. Bunun yerine karı koca arasındaki aşkı tazeleyen dilek dualarını öğrenin ve Yüce Allah’ın kullarının dileklerini yerine getirmek için sonuna kadar açtığı dua kapısına başvurun.

Allahü Teala şöyle buyuruyor:

“Yok mu benden dileği olan bir kulum, dileğini gerçekleştireyim.”

Eşiyle arasındaki muhabbetin artmasını, evliliğindeki tüm sorunların çözüme kavuşmasını, aşklarının yeniden alevlenmesini isteyen herkese karı koca arasındaki aşkı tazeleyen dilek dualarını okumalarını öneririz.

Şüphesiz ki, bir sorunu veren de onu çözüme kavuşturan da yalnızca Yüce Allah’tır. Onun izni olmadan hiçbir şey gerçek olmaz. Bu nedenle dileğinizi yalnızca ondan isteyin.

Dilek dilemek için yalnızca onun gösterdiği helal yol olan dua kapısını çalın. Aşk büyüsü gibi tehlikeli ve haram yöntemlerden uzak durun.

 

Karı Koca Arasındaki Aşkı Tazeleyen Dilek Dualarını Okumadan Önce;

 

Yapacağınız dilek dualarının faziletini artırmak için;

 • Duaları okuyacağınız gün bir garibana sadaka verin.
 • Duaları okumaya başlamadan önce güzelce abdestinizi alın.
 • 2 rekat hacet namazı kılın.
 • Allah’a hamd edin. (Elhamdülillah)

Ve  tüm bunları yaptıktan sonra kıbleye doğru dizlerinizin üstüne oturarak dilek dualarını okumaya başlayın.

 

Karı Koca Arasındaki Aşkı Tazeleyen 4 Mucizevi Dilek Duası

 

Bu dilek dualarını okuduğunuz zaman Yüce Allah’ın izniyle eşinizle aranızdaki muhabbet artacak, sevgi bağınız güçlenecek, eşiniz size yeniden eskisi gibi ilgi duymaya başlayacak ve aşkınız tazelenecek. İnşallah, Amin Amin Ecmain!

 

Karı Koca Arasındaki Aşkı Tazeleyen 1. Dilek Duası

 

Büyük İslam alimleri tarafından hazırlanan kaynaklar sayesinde karı koca arasındaki aşkı tazeleyen bu etkili dua günümüze kadar ulaşmıştır.

Perşembeyi Cumaya bağlayan gecelerde yatsı namazı eda edildikten hemen sonra bu duayı okuyun. 1 ay boyunca Cuma geceleri bu duayı 7’şer kere okuyan kişinin eşi işe arasındaki tüm sorunlar çözülür. Eşler arasındaki aşk Yüce Allah’ın izniyle tazelenir.

 

Duanın Okunuşu:

 

“Elhamdülillahillezî yümsiküssemavatis seb’a en takaa alel ardi illâ biiznih.Hasbiyallahu lâ ilâhe illâ hû, aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbul arşil azîm.Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm

 

Karı Koca Arasındaki Aşkı Tazeleyen 2. Dilek Duası: Furkan Suresi 9. Ayet

 

Her gün sabah namazından sonra Furkan Suresinin 9. Ayetini 33’defa okuyan kimsenin eşiyle arasındaki aşk tazelenir. Bu dua, karı koca arasındaki aşkı tazeleyen en etkili dilek duasıdır.

 

Duanın Arapçası:

 

 

Duanın Okunuşu:

 

“Unzur keyfe darabû lekel emsâle fe dallû fe lâ yestetîûne sebîlâ”

 

Duanın Anlamı:

 

“Ey Rasûl! Seni benzettikleri şeye bak! Zaten onlar, bir kere yoldan çıkmış bulunuyorlar ve bir daha da doğru yolu bulamayacaklar.”

 

Karı Koca Arasındaki Aşkı Tazeleyen 3. Dilek Duası: Mühür Duası

 

Büyük İslam alimleri tarafından okunması tavsiye edilen bu özel aşk duasını sabah namazını eda ettikten hemen sonra 7 defa okuyan kişinin kalbi aşkla mühürlenir.

 

Sevdiği eşiyle gönülleri birleşir. Eşler hem dünya hem ahiret hayatında birbirinden asla ayrılmaz.

 

Duanın Okunuşu:

 

“Allahhümme ellif beyne kulubinave aslih zate beyninave’hdina sübüle’s-selamive neccina mine’z-zulümati ile’n-nurve cennibne’l-fevahışe ma zahara minha ve ma betane Allahümme’hfazna fi esmaina ve ebsarina ve ezvacina”

 

Karı Koca Arasındaki Aşkı Tazeleyen 4. Dilek Duası: Yusuf Suresi 33. Ayet

 

Yusuf Suresinin 33. Ayetini her gün akşam namazından sonra 21 defa okuyan kimsenin eşiyle arasındaki muhabbet artar. Aşkları tazelenir ve evine huzur dolar.

 

Duanın Arapçası:

 

 

Duanın Okunuşu:

 

“Kâle rabbis sicnu ehabbu ileyye mimmâ yed’ûnenî ileyh, ve illâ tasrif annî keydehunne asbu ileyhinne ve ekun minel câhilîn”

 

Duanın Anlamı:

 

“Yusuf dedi ki: – Ey Rabbim! Bunların beni yapmaya çağırdığı işi yapmaktan, zindan bana daha sevimlidir. Eğer bu kadınların hilesini benden gidermezsen, ben onlara meylederim ve cahillerden olurum.”

 

Bu ayet-i kerimeyi okuduktan sonra aşağıdaki dilek duasıyla duanızı tamamlayın:

 

“Ol deyince olduran, gönülleri imanla dolduran Yüce Allah’ım… Gönlüme aşkı düşüren sensin, eşimle izdivacımızı yapan sensin. Şüphesiz sen gönüllere hükmedensin. Son zamanlarda eşim benden uzaklaştı ve gönlünden beni çıkardı. Yalvarıyorum, beni tekrar sevmesi için bana yardım et. Kıldığım akşam namazının hürmetine kocamla olan muhabbetimizi artır. Aramızdaki tüm sorunları ortadan kaldır. Amin Amin Ecmain!”

 

Bu dilek duasını okuduktan sonra duanız tamamlanmış olacak. İnşallah Alemlerin Rabbi duanıza icabet edecektir.

 

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Eserini Okuyun!

 

Sevdiği kişiyi kendine aşık etmek, eşiyle arasındaki sorunları çözmek, sevdiğini geri döndürmek isteyenlerin okuyabileceği en etkili aşık etme dualarını öğrenmek istiyorsanız size etkili bir kaynak tavsiye edebiliriz.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları eserinde şimdiye kadar pek çok kişinin fayda gördüğü aşk duaları var.

Bu aşık etme dualarını bir an önce okumaya başlamanızı tavsiye ederiz. İnşallah ilişkinizdeki tüm sorunlar çözüme kavuşacaktır. Allah gönlünüze göre versin!

Buradan Eseri İnceleyebileceğiniz Sayfaya Gidebilirsiniz…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir