Kenzül Dua (Murad Duaları) Kitabı Hakkındaki Gerçekleri Açıklıyorum!

Kenzül Dua (Murad Duaları) Kitabı Hakkındaki Gerçekleri Açıklıyorum!

 

Kenzül Dua, diğer adıyla Anahtar Dualar kitabı Abdülkadir Çelik tarafından insanların sıkıntılarına çözüm bulabilmesi için kaleme alındı. Kenzül Dua’nın manası gizli dualardır. Her yerde bulunmadığı ve farklı farklı çok özel kaynaklardan araştırılarak öğrenilen dualar olduğu için kitaba bu isim verilmiş.

 

Her Müslümanın öğrenmesi ve düzenli olarak okuması gereken bu özel duaları tek bir kaynakta bulabilmek, bizim için gerçekten güzel bir olanak.

 

Bu kitapta; sıkıntılarımızdan, hayatımızdaki olumsuzluklardan kurtulmak için Allah’tan yardım istemenin en doğru yollarının neler olduğu detaylı şekilde anlatılıyor.

 

Dua çeşidi o kadar fazla ki, neredeyse her sıkıntıya özel bir dua bulmak mümkün. Mesela zenginlik duası, sağlık sıhhat duası, huzur bulma duası gibi dua çeşitleri var. Hatta bu dualar daha da özel olarak anlatılmış.

 

Mesela baş ağrısına iyi gelen dua, diş ağrısına iyi gelen dua diye çok özel dualar verilmiş.

 

Sana çok ilginç bir şey söyleyeyim;

 

Bu özel dualardan sonuç alan kişilerin mesajları sürekli bize ulaşıyor. Birçok kişinin kitabın yazarına duaların kendilerine iyi geldiği yönünde mesajlar yolladığını biliyoruz. Bu durum bizi gerçekten çok mutlu ediyor.

 

İnşallah daha da fazla insan bu dualardan faydalanır ve her ne sıkıntısı varsa çözüm bulur.

 

Kenzül Dua (Murad Duaları) Kitabında Başka Ne Tür Dualar Var?

 

Kitabı incelediğimizde karşımıza, bize çok da yabancı gelmeyen duaların yanında çok ilginç duaların da çıktığını görüyoruz.

 

Bu dualara örnek vermek gerekirse:

 

Kitapta birini ikna etmek için hazırlanmış dualar var. Bu duaları uygulayarak sevdiğin birini ikna etmek için Allah’tan yardım dileyebilirsin.

 

Bir başka dua grubu da şifalı dualar… Bu dualar sayesinde sosyal fobi, baş ağrısı, panik atak gibi rahatsızlığı olan birçok kişinin fayda gördüğü bilgisi bize geldi.

 

Bir başka dua grubu da büyü bozmakla ilgili… Yapılan bir büyünün tesirinden kurtulmak için Allah’ın yardımını almak ve bu sıkıntılardan kurtulmak istiyorsan bu dualardan faydalanabilirsin.

 

Kitabın içinde bulunan bereket ve zenginlik dualarını okuyarak maddi sıkıntılarından kurtulmak ve feraha kavuşmak için Allah’tan yardım isteyebilirsin.

 

Eğer çocuk sahibi olma noktasında sorun yaşıyorsan çocuk sahibi olma duasını okuyabilir, hamile kalmak için en doğru şekilde ilahi güce başvurabilirsin.

 

Kitabın içinde bulunan güzellik duasından da faydalanan birçok okur bulunuyor. Kitabı okuyan bazı kişiler dış görünüşünden şikayetçi olduğu için bu duayı okumuş. Ve bir süre sonra insanlardan “yüzüne nur inmiş” gibi tepkiler almaya başlamış. Bu mesajı gördüğümüzde biz de çok şaşırdık.

 

Bazı okurlar kitaptaki iç ferahlatan duayı okuduğunu ve içinin bir süre sonra huzur dolduğu yönünde mesajlar gönderdi.

 

Bu dualardan sonuç alındığını görmek güzel. Aslında burada şaşılacak bir şey yok. Çünkü dua Müslümanın en değerli dayanağıdır. Yaşam gücüdür… Bizler dualarla ayaktayız. Yazıyı Peygamber Efendimiz Aleyhissalatu Vesselam’ın bir sözüyle bitirmek istiyorum:

 

“Doğru kelimeleri kullanarak samimi şekilde, içtenlikle yapacağınız dualar dağları bile yerinden oynatabilir.”

 

Bu söz bize duaların ne kadar etkili olduğunu ispatlıyor.

 

Kenzül Dua (Anahtar Dualar) kitabının içinde başka ne tür duaların olduğunu görmek için kitabı inceleyebilirsiniz.

 

Her Kapıyı Açan Murad Duaları adlı bu kaynağı okuduğunuzda her türlü sıkıntı için Allah’tan yardım dilemenin en uygun yollarını öğrenebilirsiniz.

 

Buradan Eseri İnceleyebileceğiniz Sayfaya Gidebilirsiniz…

 

Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun…

 

 

Şu Yazılara da Göz At:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.