Kenzül Dua Kitabını Kimler Okumalıdır?

Kenzül Dua Kitabını Kimler Okumalıdır?

Abdulkadir Çelik’in uzun yıllar alan değerli araştırmaları ışığında hazırlanan ve dua yolu ile Allah’a sesimizi duyurmamızı sağlayan Kenzül Dua kitabını kimler okumalıdır? İşte, bu önemli sorunun cevabı;

Şeytani olan büyü, tılsım, muska gibi kötülükleri içinde barındırmayan, sadece dualardan ve o duaların nasıl okunması gerektiğinden oluşan Kenzül Dua kitabı, her Müslümanın evinde bulunması gerek çok özel bir kitaptır. Peki, temiz kalplilikle okunduğu zaman yüzde yüz işe yarayan ve daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış dualardan oluşan Kenzül Dua kitabını kimler okumalıdır, niçin okumalıdır?

 • Kenzül Dua kitabını yaşadığı olumsuz hayattan dolayı depresyona giren ve bununla başa çıkamayanlar okumalıdır ki, bir an önce sağlıklarına kavuşsunlar.
 • Kenzül Dua kitabını yaşamı boyunca kendini fark ettiremeyen, gölge altında kalanlar okumalıdır ki, gerekli özgüvene kavuşarak kendilerini herkese fark ettirebilsinler.
 • Kenzül Dua kitabını sevdiğine kavuşamayan, kara sevdaya düşenler okumalıdır ki, sevdiklerine daha güzel/yakışıklı görünsünler, onu elde edip bir hayat boyu mutlu yaşasınlar.
 • Kenzül Dua kitabını çok çalıştığı halde istediği kadar para kazanamayanlar okumalıdır ki, kendileri için en doğru işi bulup, hak ettikleri zenginliğe kavuşsunlar.
 • Kenzül Dua kitabını beden sağlığında sorun yaşayanlar okumalıdır ki, en kısa sürede sağlığına kavuşup bunu bir ömür boyu korusunlar.
 • Kenzül Dua kitabını ister okul, ister iş hiç fark etmez sınava girecekler okumalıdır ki, sınav esnasında heyecandan arınıp tam konsantre olarak doğru cevapları bulsunlar.
 • Kenzül Dua kitabını iş yaşamında istediği saygıyı göremeyenler okumalıdır ki, kariyerlerine düşen gölgeden kurtulup başarıdan başarıya koşsunlar.
 • Kenzül Dua kitabını çevrelerindeki bazı insanlardan rahatsız olanlar okumalıdır ki, o insanlardan korunup, kendilerinden uzak tutsunlar.
 • Kenzül Dua kitabını kendine büyü, tılsım, muska gibi şeytani şeylerin yapıldığından şüphelenenler okumalıdır ki, büyüleri, tılsımları bozup, muskaları etkisiz hale getirebilsinler.
 • Kenzül Dua kitabını kendisinin sevmediği kişi tarafımdan sevilen ve rahatsız edilenler okumalıdır ki, o kişiyi kendilerinden uzak tutabilsinler…

Kısacası Kenzül Dua kitabında yer alan dualar ile yaşamınızı olumsuz hale sokan, sizi her açıdan mutsuz eden her şeyden uzaklaşıp, daha güzel bir hayat sürebilirsiniz. Çünkü Kenzül Dua kitabında okuyacağınız her satır sizi Allah’a daha yakın hale getirerek sesinizi duymasına aracı olacak.

Dua bir anahtardır ve açamayacağı hiçbir kapı yoktur.

Peki, elimizde böylesine güçlü bir anahtar varken neden mükemmel bir hayat sürmek yerine mutsuz bir hayat yaşayalım.

Kenzül Dua kitabı bize hangi duanın hangi isteğimiz için okunması gerektiğini dualarla birlikte sunuyor.

Üstelik o duaları hangi vakitlerde ve kaç tekrar ile okumamız gerektiği de kitapta en ince ayrıntısına kadar anlatılıyor.

Bir Müslüman olarak başkasının kötülüğü olacak bir istekte bulunmadığımız sürece dualar ile istediğimiz her şeye kavuşabilir, huzur ve refah içinde bir ömür sürebiliriz.

Çünkü artık Kenzül Dua kitabı var ve her an yanımızda olarak bizi yalnız bırakmayacak. Kenzül Dua kitabını kimler okumalıdır? sorusunun detaylı cevabını aldıktan sonra hiç durmadan hemen okumaya başlayıp, muhteşem güzellikte bir haya adım atmalıyız.

Her Kapıyı Açan Murad Duaları adlı bu kaynağı okuduğunuzda her türlü sıkıntı için Allah’tan yardım dilemenin en uygun yollarını öğrenebilirsiniz.

Buradan Eseri İnceleyebileceğiniz Sayfaya Gidebilirsiniz…

Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun…

 

 

Benzer Konular:

2 Comments

 1. Kenzul dua Kitabi almak istiyorum Ama nasil Elime ulasicak bunyuzden teredduttteyim adres istemiyor, adres vermeden nasil Yemin edicem kotabi Biraz aydinlatirmisiniz?

  • Merhaba Berna Hanım,

   Bu linke tıklayarak ürünün satış sayfasına gidin. Oradan sipariş verip ödemeyi yaptıktan sonra ürünün indirme linki mail adresinize gönderilecek. Ürün ekitap formatında olduğu için indirme linki mail adresinize gönderilir. Kargo gelmez…

   https://askdualarikitabi.com/KenzulDuaKitabi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.